1szazalek Kérjük, Önök is támogassák munkánkat személyi jövedelemadójuk egy százalékával!

Szeretettel gratulálunk Nagy Szonja 10.A osztályos diákunknak, aki Horvátországban,
mind pedig a Dance Show kategóriában 2. helyezést ért el!

Nyomtatás E-mail

Sportsikerek 2023 május-június

EB siker!

Szeretettel gratulálunk Hornok Levente 9.A osztályos diákunknak és az csapattagjainak, akik a litvániai Druskininkai városában zajló ifjúsági öttusa Európa-bajnokságon ezüstérmet szereztek csapatban.

Egyéniben Levente a 15. helyen végzett!

Újabb Európa Bajnokot köszöntünk sok szeretettel!

Nagy Szonja 9.A osztályos diákunk Európa Bajnoki címet szerzett a  Prágában megrendezett Acro Fitness Európa Bajnokságon!

Gratulálunk!

A Diákolimpián

az országos döntőben magasugrás VI. korcsoportban 1. helyezést ért el (168cm) Macsali Blanka 10.b osztályos diákunk.

Szeretettel gratulálunk!

Polgármesteri Dicséret

Németh Miklós Fábián 12. osztályos diákunk kiváló sportteljesítményéért Polgármesteri Dicséretben részesült.

BÜSZKESÉGEINK!

Czellér Dorottya

Czellér Dorottya 11. osztályos diákunk az FTC -Telekom női focicsapatának tagja Női Magyar Kupa bajnok lett!

Dávid Cila

Dávid Cila 12. osztályos diákunk az írásbeli érettségi vizsgák előtt még begyűjtötte vízilabdacsapatával (UVSE) a Magyar Bajnoki Kupagyőzelemért járó díjat és az Euroliga küzdelemsorozat 3. helyéért járó érmet is!

Gratulálunk, további sikereket kívánunk!