• Rólunk
  • Munkatársaink végzettsége

Tanárok és munkatársak

A Budenz József Alapítványi Gimnázium munkatársainak végzettsége:

Tanáraink:
Szilágyi Márta földrajz szakos középiskolai tanár József Attila Tudományegyetem Természettudományi Kar, 1996.
  földrajz-testnevelés szakos általános iskolai tanár Juhász Gyula Tanárképző Főiskola, 1993.
  közoktatási vezető Corvinus Egyetem Társadalomtudományi Kar, 2009.

Babos Péter testnevelés szakos tanár Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Kar, 2007.

Bedőné Kovács Katalin német nyelv szakos tanár  Berzsenyi Dániel Tanárképző Főiskola, 1994.

Fekete Anna emberismeret, etika és társadalomismeret szakos középiskolai tanár Pannon Egyetem, 2009.
  ember-, erkölcs és vallásismeret szakos pedagógus Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola, 2006.
  általános iskolai tanító Szombathelyi Tanárképző Főiskola, 1976.

Göncziné Lovas Krisztina német szakos középiskolai tanár Miskolci Egyetem Bölcsészettudományi Intézet, 1995.

Gerlang Vivien matematika szakos tanár ELTE TTK, 2019.

Kende-Hofherr Krisztina oktató (személyes márkaépítés)

Kovács Orsolya szakvizsgázott pedagógus (gyakorlatvezető mentortanári szakterületeken)  Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Kar, 2013.
  matematika-kémia szakos középiskolai tanár Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar, 2001.

Kákonyi Sára angol nyelv és kultúra tanára ELTE-BTK, 2019.
  történelem és állampolgári ismeretek tanára ELTE-BTK, 2019.

Lantos Zsolt Gáborné testnevelés szakos tanár Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Kar, 2004.

Marczika Judit természettudomány tanár Juhász Gyula Tanárképző Főiskola

Marikovszky Andrea rajz és képzőművész tanár EKTF,  Magyar Képzőművészeti Egyetem, 1993.

Mányi Benedek angol nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár
francia nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár
Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészettudományi Kar, 2003.
  fogyatékosok integrációs pedagógusa Eötvös Loránd Tudományegyetem Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar, 2008.

Márton Zsuzsanna biológia-kémia-informatika szakos középiskolai tanár Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar, 2000., 2016.

Mitnyan Virág angol nyelvtanár
Eszterházy Károly Tanárképző Főiskola, 2002.

Oszkó Gabriella magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar, 2002.

Palotás Antónia   angol nyelvtanár ELTE-BTK, 2003.
  olasz nyelvtanár  ELTE-BTK, 2005.

Requena Andreu María Asunción spanyol nyelvtanár  Universidad de La Rioja, 2013.

Sánchez Baena María Valentina   spanyol nyelv és irodalom szakos tanár Universidad de Granada, 2004.

Szele Gyöngyi magyar-történelem szakos általános iskolai tanár Janus Pannonius Tudományegyetem Tanárképző Főiskolai Kar, 1986.
  magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar, 2005.

Szentimrei Zsuzsanna angol nyelv és irodalom - orosz nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar, 1990.

Sztrehárszki Mónika biológia-kémia szakos tanár  ELTE TTK, 2001.

Vígh-Szmicsek Hajnalka történelem tanár ELTE BTK, 2021.

Windischné Törtei Renáta spanyol nyelv szakos tanár Pázmány Péter Katolikus Egyetem BTK, 2012.

Zsóka Szilárd  ​fizika tanár ELTE TTK, 2018.

Zwickl Annamária Gyógypedagógiai tanár, fejlesztő pedagógus Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Tanárképző Főiskola, 1995.

Munkatársaink:
Varga Krisztina iskolatitkár Kereskedelmi Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Főiskola, 1998.

Barta József takarító

Csertőné Kozma Katalin könyvelő, pénztáros közgazda
Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem, 1993
okleveles könyvvizsgáló
Budapesti Gazdasági Főiskola - PSZFK,1997.

Dicső Géza rendszergazda  rendszergazda
Felsőfokú OKJ képzés, 2001.
  matematika-fizika szakos középiskolai tanár Eötvös Loránd Tudományegyetem - TTK, 1980.

Peszmeg Ágnes védőnő

dr. Muzslay Piroska iskolaorvos, általános orvos