Diákfilmek

A vizuális kultúra tantárgy keretén belül néhány órát a mozgókép kultúrára szántunk a tizedikes osztályokban, és ennek eredménye, hogy a diákok elkészítették saját kisfilmjeiket néhány fős csoportokban. Egy mini házi filmfesztivál keretében mutattuk be alkotásaikat, ahol más osztály diákjaiból és egy tanárból álló zsűri értékelte is a műveket. A három legsikeresebbet az alábbi linkekre kattintva nézhetik meg.

Gratulálunk diákjainknak, akik ezen a téren is kiváló munkát végeztek, és megmutatták magas szintű tudásukat!
Ennek köszönhetően a diákok szeretnék folytatni az alkotómunkát! Két diákunk kezdeményezésére elindítjuk az alkotó filmklubot csütörtökönként 15 órától, ahová szeretettel várjuk minden évfolyamról azokat, akik szeretnének a filmezés, fotózás és színházi alkotás világában kibontakozni!