...szárnyakat biztosítanak...

A Budenz Alapítványi Gimnáziumában eltöltött éveink alatt, szinte kivétel nélkül minden tanár részéről megértéssel, támogatással, bátorítással találkoztunk.

A problémákat konstruktív módon kezelik. A szülő partnerként van jelen, de amit lehet, iskolai keretek között oldanak meg, nem a szülőkre terhelik.

Aki tanulni akar, annak szárnyakat biztosítanak, aki nem elég elkötelezett és nem látja még a célt, annak igyekeznek felkelteni a motivációját a szeretet nevében, de következetesen betartott határokkal, szabályokkal.

A külön programokkal, projekttáborokkal, kirándulásokkal az osztály közösséggé formálásáról is gondoskodnak.

A cél közös, olyan fiatalokat nevelni, akik kreatívak, önállóak, magas érzelmi intelligenciával állják meg a helyüket az életben.

Ezeket mi mind megtaláltuk ebben a kis iskolában!

Köszönettel és hálával gondolunk ezekre az évekre!

S.K.