Tavaszi sporteredmények 2022.

Macsali Blanka 9.B osztályos tanuló a 2022.04.09-én Montenegróban megrendezett Atletski Trofej Atlétika Versenyen magasugrásban 163 cm-es eredménnyel az 1. helyen végzett.

A Diákolimpia budapesti döntőjében az V. korcsoportban Németh Marcell 9NY osztályos diákunk diszkoszvetésben a 3. helyen végzett.

Munkácsi Kata (9.A) a Marble 17 csapat tagjaként a május 8-án Zágrábban megrendezett International Dance Open Finale versenyen Hip-hop kategóriában a 3. helyet szerezte meg!

A Diákolimpia budapesti döntőjében a VI. korcsoportban Németh Miklós 11. osztályos tanuló diszkoszvetésben a 3. helyen, távolugrásban a 4. helyen végzett.

A II. kerületi Tavaszi Labdarúgó Diákolimpián iskolánk csapata az V. korcsoportban nagyon szoros küzdelemben 4. helyezést ért el.

Minden résztvevőnek szeretettel gratulálunk!